czwartek, 12 grudnia 2019

Warsztat w Bliskim Miejscu

Zapraszam Was link do udziału w ciekawym i specjalnym dla mnie warsztacie, który poprowadzi Aga Stein, a ja będę ko-trenerką. Dotyczy seksualności - a szczególnie spraw związanych z płcią i orientacja seksualną. 
Warsztat dla profesjonalistów. Link do wydarzenia na fb TU. Zapraszamy w styczniu! 

Agnieszka Stein o szkoleniu:

„Coraz częściej w pracy z rodzicami i specjalistami pojawia się temat szeroko rozumianej różnorodności. Zagadnienia związane z orientacją seksualną, tożsamością i ekspresją są dla profesjonalistów wyzwaniem. Wyzwaniem jest wspieranie rodziców i dzieci w sytuacjach związanych z poszukiwaniem swojej tożsamości, coming outami, konfliktami wokół tej sfery.

Jednocześnie przyrost naszej wiedzy w tym obszarze jest obecnie bardzo intensywny. Bardzo zmieniają się też postawy związane z powyższymi zagadnieniami. Często młodzież podchodzi do seksualności i różnorodności inaczej niż dorośli. I dorośli potrzebują wsparcia, żeby te zmiany zrozumieć.

Dlatego chcemy zrobić szkolenie dla wszystkich profesjonalistów pracujących z dziećmi i młodzieżą, którzy chcą się więcej dowiedzieć, zrozumieć, mieć większą swobodę i narzędzia do wspierania ludzi w trudnych sytuacjach związanych z różnorodnością. Mamy poczucie, że nie ma profesjonalisty, który prędzej czy później nie zetknie się z tą tematyką.”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz